بدترین کریسمس منچستریونایتد در ۳۰ سال اخیر

بدترین کریسمس منچستریونایتد در ۳۰ سال اخیر/ دست‌و‌دلبازی مردان سولسشایر مقابل بی‌ادعایی لیگ برتر

آمار ثبت‌شده در کارنامه این فصل تیم فوتبال منچستریونایتد نشان می‌دهد که این تیم بدترین کریسمس خود را از نظر کسب نتیجه طی سه دهه اخیر تجربه می‌کند.

به نقل از نشریه سان انگلیس، تیم فوتبال منچستریونایتد در حالی به استقبال کریسمس می‌رود که بدترین رکورد کسب امتیازی در این مقطع از فصل را طی 30 سال اخیر به ثبت رسانده است.

شیاطین سرخ در فصل 20-2019 لیگ برتر انگلیس، در 18 بازی خود تنها 25 امتیاز گرفته‌اند و در رده هشتم جدول قرار دارند. این در حالی است که آنها ضعیف‌ترین آمار قبلی‌شان در کریسمس به سال 1989 برمی‌گردد که تنها 22 امتیاز گرفتند و در رده دوازدهم قرار داشتند.

نکته مهم دیگر درباره عملکرد و آمار این فصل من‌یونایتد مقابل شیاطین سرخ این است که آنها در بازی‌های‌شان مقابل تیم‌های غیرمدعی لیگ برتر بهتر از شش قدرت برتر جزیره نتیجه گرفته‌اند.
 سولسشایر: پوگبا بهترین هافبک چندمنظوره دنیاست

 سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد با اشاره به اینکه احتمالاً پل پوگبا را در ترکیب اصلی تیمش برای بازی با نیوکاسل قرار خواهد داد، از او به عنوان بهترین هافبک چندمنظوره دنیا یاد کرد.

اولگنار سولسشایر که تیم‌ تحت‌هدایتش پنجشنبه شب در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس پذیرای نیوکاسل است، درباره هافبک فرانسوی‌اش که یکشنبه شب پس از حدود سه ماه دوری از میادین به دلیل مصدومیت، در بازی مقابل واتفورد برای منچستریونایتد به میدان رفت، گفت: باید ببینیم پوگبا در تمرینات چطور از خود واکنش نشان می‌دهد و چه حسی دارد. پل وقتی در بازی با واتفورد به زمین آمد، واقعاً خوب بازی کرد. این احتمال وجود دارد که ما پوگبا را در بازی با نیوکاسل از ابتدا در ترکیب قرار دهیم چون وقتی پل آماده بازی باشد، می‌خواهیم بیشتر و بیشتر بازی کند.

وی افزود: پل قادر به بازی در هر پستی از خط میانی است. او هافبکی هجومی و دفاعی است که می‌تواند در قلب خط میانی قرار بگیرد، با پاس‌های بلند هم‌تیمی‌هایش را صاحب توپ کند و موقعیت‌هایی برای مارکوس رشفورد خلق کند. به همین خاطر داشتن پوگبا زیباست. او بهترین هافبک چندمنظوره دنیاست که می‌تواند در پست‌های مختلف ایفای نقش کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید