آنالیز فینال سوپرکاپ اروپا ۲۰۱۹

زگی، رژیم‌هایی غذایی جدیدی با ادعای کاهش وزن ازطریق تنظیم تعادل هورمونی بدن رایج شده‌اند. متخصصان درمورد اثربخشی و نحوه عملکرد این رژیم‌ها سخن می‌گویند.

زیتون هنگامی که سخن از کاهش وزن و سلامتی بیشتر به میان می‌آید، تعداد بی‌شماری رژیم غذایی و برنامه‌های تناسب اندام وجود دارد که ادعا می‌کنند راز کاهش وزن آسان و پایدار را پیدا کرده‌اند. برخی از جدیدترین رژیم‌های غذایی رایج شامل رژیم‌های غذایی کتوژنیک (حاوی کربوهیدرات پایین و چربی بالا)، رژیم‌های گوشتخواری (خوردن گوشت و سایر محصولات دامی) و روزه‌داری متناوب (خوردن در یک بازه‌ی مشخص یا در روزهای معین) می‌شوند. اما رژیم غذایی دیگری که اخیرا مورد توجه قرار گرفته است، رژیم غذایی هورمونی است که ادعا می‌کند که علت دشواری کم کردن وزن در افراد این است که هورمون‌های آن‌ها به خوبی عمل نمی‌کنند.

کتاب‌های بی‌شماری درمورد این موضوع نوشته شده است و طرفداران رژیم‌های هورمونی ادعا می‌کنند که با استفاده از رژیم غذایی و ورزش برای دستکاری یا تنظیم مجدد هورمون‌ها می‌توان سریعا به وزن مطلوب رسید. انواع معدودی از این رژیم غذایی وجود دارد اما ایده‌ی اصلی همه‌ی این رژیم‌ها آن است که کلید کاهش وزن، اصلاح عدم توازن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید